| МОЩНОСТ | 450 W |
| ДЕБИТ НА СТУДЕНА ВОДА | 1.00 L/hr |
| ДЕБИТ НА ТОПЛА ВОДА | 5.00 L/hr |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | F62N |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ДЕБИТ НА СТУДЕНА ВОДА: | 1.00 L/hr |
| ДЕБИТ НА ТОПЛА ВОДА: | 5.00 L/hr |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.500 kg |
| EAN | 3800139273224 |







