| POWER CONSUMPTION | 750 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 10500.00 L/hr |
| MAX IMMERSION DEPTH | 7.00 м |
| Brand | FERROS TOOLS |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 750 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY: | 10500.00 L/hr |
| MAX SIZE OF FOREIGN PARTICLES: | 31.00 мм |
| MAX IMMERSION DEPTH: | 7.00 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800148454638 |







