| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 750 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 10500.00 L/hr |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ | 7.00 м |
| Марка | FERROS TOOLS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 750 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 10500.00 L/hr |
| МАКС РАЗМЕР НА ВЪНШНИ ЧАСТИЦИ: | 31.00 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ: | 7.00 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800148454638 |







