| POWER CONSUMPTION | 800 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 12000.00 L/hr |
| MAX IMMERSION DEPTH | 7.00 м |
| Brand | STEINBERG |
| MODEL: | SDW 800 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 800 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY: | 12000.00 L/hr |
| MAX SIZE OF FOREIGN PARTICLES: | 35.00 мм |
| MAX IMMERSION DEPTH: | 7.00 м |
| PRODUCT WEIGHT: | 4.200 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4011458460229 |


