| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 12000.00 L/hr |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ | 7.00 м |
| Марка | STEINBERG |
| МОДЕЛ: | SDW 800 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 800 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 12000.00 L/hr |
| МАКС РАЗМЕР НА ВЪНШНИ ЧАСТИЦИ: | 35.00 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ: | 7.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.200 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4011458460229 |


