| WI-FI | Yes |
| Brand | DJI |
| MODEL: | Air 3S FMC (DJI RC 2) |
| DRONE TYPE: | DRONE WITH CAMERA |
| CAMCORDER: | 50 |
| WI-FI: | Yes |
| CONTROLLER: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 4276 mAh Li-ion |
| FLIGHT ENDURANCE: | ДО 45 МИНУТИ |
| INTERNAL MEMORY: | 42 GB |
| MEMORY CARD TYPE: | microSD ДО 512 GB |
| DIMENSION: | 266 X 326 X 106 MM |
| MAX FLIGHT DISTANCE: | ДО 32 КМ |
| GPS: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 2.4 - 5.8 GHz |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОБХВАТ - СПРЯМО "CE" РЕГУЛАЦИИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941565989932 |















