| WI-FI | Yes |
| Brand | DJI |
| MODEL: | MAVIC 3 PRO FMC (DJI RC) |
| CAMCORDER: | 48 |
| WI-FI: | Yes |
| CONTROLLER: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 5000 mAh |
| FLIGHT ENDURANCE: | ДО 43 МИНУТИ |
| COMPATIBILITY: | ANDROID / iOS |
| MEMORY CARD TYPE: | MICRO SD ДО 512 GB |
| WEIGHT: | 958 ГР. |
| MAX FLIGHT DISTANCE: | ДО 28 000 МЕТРA |
| GPS: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 2.4 / 5.8 GHz |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОБХВАТ - СПРЯМО "CE" РЕГУЛАЦИИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941565957092 |







