| WI-FI | Да |
| Марка | DJI |
| МОДЕЛ: | MAVIC 3 PRO FMC (DJI RC) |
| КАМЕРА: | 48 |
| WI-FI: | Да |
| КОНТРОЛЕР: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 5000 mAh |
| ВРЕМЕ НА ПОЛЕТ: | ДО 43 МИНУТИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID / iOS |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | MICRO SD ДО 512 GB |
| ТЕГЛО: | 958 ГР. |
| ОТДАЛЕЧАВАНЕ: | ДО 28 000 МЕТРA |
| GPS: | Да |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 2.4 / 5.8 GHz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОБХВАТ - СПРЯМО "CE" РЕГУЛАЦИИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941565957092 |







