| WI-FI | Yes |
| Brand | DJI |
| MODEL: | MINI 3 FLY MORE COMBO (DJI RC) |
| DRONE TYPE: | DRONE WITH CAMERA |
| CAMCORDER: | 12 |
| WI-FI: | Yes |
| CONTROLLER: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 2453 mAh Li-ion |
| FLIGHT ENDURANCE: | ДО 38 МИНУТИ |
| MEMORY CARD TYPE: | microSD ДО 256 GB |
| WEIGHT: | 248 ГР. |
| MAX FLIGHT DISTANCE: | ДО 18 КМ |
| GPS: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 2.4 - 5.8 GHz |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОБХВАТ - СПРЯМО "CE" РЕГУЛАЦИИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941565979667 |







