| WI-FI | Да |
| Марка | DJI |
| МОДЕЛ: | MINI 3 FLY MORE COMBO (DJI RC) |
| ТИП ДРОН: | ДРОН С КАМЕРА |
| КАМЕРА: | 12 |
| WI-FI: | Да |
| КОНТРОЛЕР: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 2453 mAh Li-ion |
| ВРЕМЕ НА ПОЛЕТ: | ДО 38 МИНУТИ |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | microSD ДО 256 GB |
| ТЕГЛО: | 248 ГР. |
| ОТДАЛЕЧАВАНЕ: | ДО 18 КМ |
| GPS: | Да |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 2.4 - 5.8 GHz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОБХВАТ - СПРЯМО "CE" РЕГУЛАЦИИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941565979667 |







