| TOTAL LENGTH | 1500.00 мм |
| WORKING WIDTH | 300 мм |
| MODEL: | CB1000030 |
| TYPE: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| TOTAL LENGTH: | 1500.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 300 мм |
| HANDLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДЪЛЖИНА НА КОСЪМА: 6 CM |
| EAN | 8711295932014 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| TOTAL LENGTH | 1500.00 мм |
| WORKING WIDTH | 300 мм |
| MODEL: | CB1000030 |
| TYPE: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| TOTAL LENGTH: | 1500.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 300 мм |
| HANDLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДЪЛЖИНА НА КОСЪМА: 6 CM |
| EAN | 8711295932014 |