| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1500.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 300 мм |
| МОДЕЛ: | CB1000030 |
| ТИП: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1500.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 300 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДЪЛЖИНА НА КОСЪМА: 6 CM |
| EAN | 8711295932014 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1500.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 300 мм |
| МОДЕЛ: | CB1000030 |
| ТИП: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1500.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 300 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДЪЛЖИНА НА КОСЪМА: 6 CM |
| EAN | 8711295932014 |