| TOTAL LENGTH | 19.00 мм |
| WORKING WIDTH | 15 мм |
| Brand | BRADAS |
| MODEL: | PODN1915 |
| TYPE: | ГРАДИНСКО ОБЛЕКЛО |
| TOTAL LENGTH: | 19.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 15 мм |
| EAN | 5907544429500 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| TOTAL LENGTH | 19.00 мм |
| WORKING WIDTH | 15 мм |
| Brand | BRADAS |
| MODEL: | PODN1915 |
| TYPE: | ГРАДИНСКО ОБЛЕКЛО |
| TOTAL LENGTH: | 19.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 15 мм |
| EAN | 5907544429500 |