| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 19.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 15 мм |
| Марка | BRADAS |
| МОДЕЛ: | PODN1915 |
| ТИП: | ГРАДИНСКО ОБЛЕКЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 19.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 15 мм |
| EAN | 5907544429500 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 19.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 15 мм |
| Марка | BRADAS |
| МОДЕЛ: | PODN1915 |
| ТИП: | ГРАДИНСКО ОБЛЕКЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 19.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 15 мм |
| EAN | 5907544429500 |