| WORKING WIDTH | 85 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3412 |
| TYPE: | САДИЛО |
| WORKING WIDTH: | 85 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.522 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500341202 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| WORKING WIDTH | 85 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3412 |
| TYPE: | САДИЛО |
| WORKING WIDTH: | 85 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.522 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500341202 |