| TOTAL LENGTH | 850.00 мм |
| Brand | PALISAD |
| MODEL: | 644508 |
| TYPE: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| TOTAL LENGTH: | 850.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.780 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВИНТОВ |
| EAN | 4044996039169 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| TOTAL LENGTH | 850.00 мм |
| Brand | PALISAD |
| MODEL: | 644508 |
| TYPE: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| TOTAL LENGTH: | 850.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.780 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВИНТОВ |
| EAN | 4044996039169 |