| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 850.00 мм |
| Марка | PALISAD |
| МОДЕЛ: | 644508 |
| ТИП: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 850.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.780 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВИНТОВ |
| EAN | 4044996039169 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 850.00 мм |
| Марка | PALISAD |
| МОДЕЛ: | 644508 |
| ТИП: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 850.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.780 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВИНТОВ |
| EAN | 4044996039169 |