| POWER | 70 W |
| Brand | BLADE |
| MODEL: | BLADE |
| POWER: | 70 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.170 kg |
| EAN | 742832864701 |








i
"" Today
Гарантирано свежа наливна бира с инсталацията за наливна бира Blade от ЗАГОРКА. Ефектна и видима, предложете страхотно изживяване с винаги свежа бира.


Brewlock е иновативна технология, специално разработена от Heineken. Taзи технологията предоставя нов революционен начин за наливане и запазване на бирата в кега свежа за по-дълго време. Системата Brewlock разчита на сгъстен въздух, който се намира между външната и вътрешната стена на
кега и така изтласква и отвежда бирата от него към крана.
Гарантирано свежа бира за 30 дни с правилните настойки на инсталация Blade. Машината се доставя в една кутия: машина и купол. Размери (ШxВхД) 290 x 589 х 471 мм. и тегло 17.8кг.

| POWER | 70 W |
| Brand | BLADE |
| MODEL: | BLADE |
| POWER: | 70 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.170 kg |
| EAN | 742832864701 |