| POWER | 65 W |
| Brand | INNOLIVING |
| MODEL: | INN-858 |
| POWER: | 65 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.700 kg |
| EAN | 8034077468588 |



i
"" in 7 days
| POWER | 65 W |
| Brand | INNOLIVING |
| MODEL: | INN-858 |
| POWER: | 65 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.700 kg |
| EAN | 8034077468588 |