| МОЩНОСТ | 65 W |
| Марка | INNOLIVING |
| МОДЕЛ: | INN-858 |
| МОЩНОСТ: | 65 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.700 kg |
| EAN | 8034077468588 |



i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ | 65 W |
| Марка | INNOLIVING |
| МОДЕЛ: | INN-858 |
| МОЩНОСТ: | 65 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.700 kg |
| EAN | 8034077468588 |