| POWER | 220 W |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0415260011 |
| POWER: | 220 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.800 kg |
| EAN | 4211129131049 |










i
"" Today
| POWER | 220 W |
| Brand | WMF |
| MODEL: | 0415260011 |
| POWER: | 220 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.800 kg |
| EAN | 4211129131049 |