| PURPOSE | Станция за разпенване на мляко |
| POWER | 600 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| CAPACITY | 0.500ml |
| Brand | INSTANT |
| TYPE: | РАЗПЕНИТЕЛ ЗА МЛЯКО |
| PURPOSE: | Станция за разпенване на мляко |
| POWER: | 600 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| CAPACITY: | 0.500ml |
| TIMER: | No |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.200 kg |
| EAN | 810102263063 |


















