| PURPOSE | РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯКО |
| POWER | 500 W |
| SPEED LEVELS | 1 |
| CAPACITY | 120 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | CA6500/63 |
| PURPOSE: | РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯКО |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 500 W |
| SPEED LEVELS: | 1 |
| CAPACITY: | 120 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 8720389007613 |















