| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯКО |
| МОЩНОСТ | 500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| КАПАЦИТЕТ | 120 |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | CA6500/63 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯКО |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ: | 120 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 8720389007613 |














