| POWER | 600 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| CAPACITY | 2,8L |
| Brand | INSTANT |
| MODEL: | RICE COOKER 2.8L |
| TYPE: | ОРИЗОВАРКА |
| POWER: | 600 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| CAPACITY: | 2,8L |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | КОШНИЦА,ЧАША,ЛЪЖИЦА |
| DIMENSIONS: | 28X27X21СМ. |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.000 kg |
| EAN | 810102261076 |


















