| PURPOSE | КИСЕЛО МЛЯКО И СИРЕНЕ |
| POWER | 500 W |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | 0615 |
| TYPE: | УРЕД ЗА КИСЕЛО МЛЯКО И СИРЕНЕ |
| PURPOSE: | КИСЕЛО МЛЯКО И СИРЕНЕ |
| POWER: | 500 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.100 kg |
| EAN | 8003705117990 |






i
"" Today

Ariete B-Cheese е първият иновативен мултикукър, който Ви позволява да приготвяте вкусно, прясно и напълно натурално сирене и кисело мляко директно у дома. Идеален за здравословно хранене, той предлага автентичен вкус без изкуствени добавки и консерванти.

Уредът разполага с 6 предварително зададени програми за приготвяне на: класическо сирене, бързо сирене, веган алтернативи (за хора с непоносимост към лактоза), моцарела, класическо и гръцко кисело мляко. Всичко става автоматично при температура до 90 градуса.

B-Cheese включва подредени една в друга кошници за спестяване на място: кошница за сирене, гръцка кошница за кисело мляко, контейнер с капак и шпатула. Вътрешната купа е с незалепващо покритие, което прави почистването бързо и лесно.
| PURPOSE | КИСЕЛО МЛЯКО И СИРЕНЕ |
| POWER | 500 W |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | 0615 |
| TYPE: | УРЕД ЗА КИСЕЛО МЛЯКО И СИРЕНЕ |
| PURPOSE: | КИСЕЛО МЛЯКО И СИРЕНЕ |
| POWER: | 500 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.100 kg |
| EAN | 8003705117990 |