| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | КИСЕЛО МЛЯКО И СИРЕНЕ |
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | 0615 |
| ТИП: | УРЕД ЗА КИСЕЛО МЛЯКО И СИРЕНЕ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | КИСЕЛО МЛЯКО И СИРЕНЕ |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.100 kg |
| EAN | 8003705117990 |











