| CAPACITY | 120ml |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BAR311/60 BK |
| TYPE: | Разпенител за мляко |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 120ml |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.060 kg |
| EAN | 8720389035647 |





i
"" Today
| CAPACITY | 120ml |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BAR311/60 BK |
| TYPE: | Разпенител за мляко |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 120ml |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.060 kg |
| EAN | 8720389035647 |