| POWER | 250 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| CAPACITY | 2 ЯЙЦА |
| Brand | WMF |
| MODEL: | KITCHEN MINIS 415020011 |
| TYPE: | ЯЙЦЕВАРКА |
| MATERIAL: | METAL |
| POWER: | 250 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| CAPACITY: | 2 ЯЙЦА |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.856 kg |
| EAN | 4211129116268 |













