| МОЩНОСТ | 250 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| КАПАЦИТЕТ | 2 ЯЙЦА |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | KITCHEN MINIS 415020011 |
| ТИП: | ЯЙЦЕВАРКА |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| КАПАЦИТЕТ: | 2 ЯЙЦА |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.856 kg |
| EAN | 4211129116268 |













