| POWER | 380 W |
| Brand | WMF |
| MODEL: | STELIO 415070011 |
| POWER: | 380 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.560 kg |
| EAN | 4211129116299 |






i
"" Today

| POWER | 380 W |
| Brand | WMF |
| MODEL: | STELIO 415070011 |
| POWER: | 380 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.560 kg |
| EAN | 4211129116299 |