| КАПАЦИТЕТ | 120ml |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BAR311/60 BK |
| ТИП: | Разпенител за мляко |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 120ml |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.060 kg |
| EAN | 8720389035647 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 120ml |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BAR311/60 BK |
| ТИП: | Разпенител за мляко |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 120ml |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.060 kg |
| EAN | 8720389035647 |