| МОЩНОСТ | 600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| КАПАЦИТЕТ | 2,8L |
| Марка | INSTANT |
| МОДЕЛ: | RICE COOKER 2.8L |
| ТИП: | ОРИЗОВАРКА |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| КАПАЦИТЕТ: | 2,8L |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | КОШНИЦА,ЧАША,ЛЪЖИЦА |
| Размери: | 28X27X21СМ. |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.000 kg |
| EAN | 810102261076 |


















