| МОЩНОСТ | 1100 W |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | 2958 AZZURO |
| ТИП: | МАШИНА ЗА ПУКАНКИ |
| МОЩНОСТ: | 1100 W |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.470 kg |
| EAN | 8003705120280 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1100 W |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | 2958 AZZURO |
| ТИП: | МАШИНА ЗА ПУКАНКИ |
| МОЩНОСТ: | 1100 W |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.470 kg |
| EAN | 8003705120280 |