| POWER | 1100 W |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | 2956 |
| POWER: | 1100 W |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.350 kg |
| EAN | 8003705119277 |







i
"" Today


| POWER | 1100 W |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | 2956 |
| POWER: | 1100 W |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.350 kg |
| EAN | 8003705119277 |