| МОЩНОСТ | 1100 W |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | 2956 |
| МОЩНОСТ: | 1100 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.350 kg |
| EAN | 8003705119277 |







i
"" Днес


| МОЩНОСТ | 1100 W |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | 2956 |
| МОЩНОСТ: | 1100 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.350 kg |
| EAN | 8003705119277 |