| POWER | 1100 W |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXPC1100E |
| POWER: | 1100 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.050 kg |
| EAN | 8432406680104 |






i
"" Today


| POWER | 1100 W |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXPC1100E |
| POWER: | 1100 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.050 kg |
| EAN | 8432406680104 |