| PURPOSE | ДО 6 ЯЙЦА |
| POWER | 400 W |
| CAPACITY | 6 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD9137/90 |
| TYPE: | ЯЙЦЕВАРКА |
| PURPOSE: | ДО 6 ЯЙЦА |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 400 W |
| CAPACITY: | 6 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| DIMENSIONS: | 206X140X135 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.550 kg |
| EAN | 8720389030994 |













