| PURPOSE | ДО 16 ЯЙЦА |
| POWER | 500 W |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | ME-516 |
| PURPOSE: | ДО 16 ЯЙЦА |
| POWER: | 500 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.100 kg |
| EAN | 3800139256494 |







i
"" in 4 days
| PURPOSE | ДО 16 ЯЙЦА |
| POWER | 500 W |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | ME-516 |
| PURPOSE: | ДО 16 ЯЙЦА |
| POWER: | 500 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.100 kg |
| EAN | 3800139256494 |