| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ДО 16 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | ME-516 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ДО 16 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.100 kg |
| EAN | 3800139256494 |







i
"" до 4 дни
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ДО 16 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | ME-516 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | ДО 16 ЯЙЦА |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.100 kg |
| EAN | 3800139256494 |