| МОЩНОСТ | 700 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.8 Л |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXRC1800E |
| ТИП: | ОРИЗОВАРКА |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.8 Л |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.550 kg |
| EAN | 8432406680128 |















