| МОЩНОСТ | 700 W |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | COOK@HOME STEAM/19750 |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 4008496781027 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 700 W |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | COOK@HOME STEAM/19750 |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 4008496781027 |