| МОЩНОСТ | 200 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5486-1 |
| ТИП: | КАФЕМЕЛАЧКА И РАЗПЕНИТЕЛ |
| МОЩНОСТ: | 200 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.472 kg |
| EAN | 9003898548617 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 200 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5486-1 |
| ТИП: | КАФЕМЕЛАЧКА И РАЗПЕНИТЕЛ |
| МОЩНОСТ: | 200 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.472 kg |
| EAN | 9003898548617 |