| POWER | 200 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5486-1 |
| TYPE: | КАФЕМЕЛАЧКА И РАЗПЕНИТЕЛ |
| POWER: | 200 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.472 kg |
| EAN | 9003898548617 |







i
"" Today
| POWER | 200 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5486-1 |
| TYPE: | КАФЕМЕЛАЧКА И РАЗПЕНИТЕЛ |
| POWER: | 200 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.472 kg |
| EAN | 9003898548617 |