| POWER | 650 W |
| SPEED LEVELS | 5 |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | PARTY TIME ROSSO |
| POWER: | 650 W |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| DRAINING TRAY: | Yes |
| DIMENSIONS: | 27 X 16 X 21 |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.590 kg |
| EAN | 8003705121331 |







i
"" Today

С уреда за хот-дог от серията Party Time на Ariete, организирането на забавно хранене е по-лесно от всякога. Този уред е проектиран да затопля едновременно хлебчетата и кренвиршите, осигурявайки автентично преживяване и вкус, точно като на американско парти от 50-те години.

Уредът разполага със специално отделение за едновременно затопляне на две хлебчета и две наденички. Благодарение на 5-те нива на регулиране на температурата, можете да изберете точно колко препечени да бъдат Вашите хлебчета. Автоматичното изхвърляне в края на цикъла гарантира безопасност и комфорт.

Освен с неповторимия си ретро дизайн в червено, уредът впечатлява и с практичност. Снабден е с подвижна тавичка за трохи, която прави почистването бързо и лесно. Компактната му форма го прави идеален за всяка кухня и за всеки повод.
| POWER | 650 W |
| SPEED LEVELS | 5 |
| Brand | ARIETE |
| MODEL: | PARTY TIME ROSSO |
| POWER: | 650 W |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| DRAINING TRAY: | Yes |
| DIMENSIONS: | 27 X 16 X 21 |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.590 kg |
| EAN | 8003705121331 |