| МОЩНОСТ | 650 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 5 |
| Марка | ARIETE |
| МОДЕЛ: | PARTY TIME ROSSO |
| МОЩНОСТ: | 650 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| ТАВИЧКА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| Размери: | 27 X 16 X 21 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.590 kg |
| EAN | 8003705121331 |

















