| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | КИСЕЛО МЛЯКО |
| МОЩНОСТ | 20 W |
| Марка | ARIETE |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | КИСЕЛО МЛЯКО |
| МОЩНОСТ: | 20 W |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.700 kg |
| EAN | 8003705117433 |







i
"" Днес

| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | КИСЕЛО МЛЯКО |
| МОЩНОСТ | 20 W |
| Марка | ARIETE |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: | КИСЕЛО МЛЯКО |
| МОЩНОСТ: | 20 W |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.700 kg |
| EAN | 8003705117433 |