| PURPOSE | КИСЕЛО МЛЯКО |
| POWER | 20 W |
| Brand | ARIETE |
| PURPOSE: | КИСЕЛО МЛЯКО |
| POWER: | 20 W |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.700 kg |
| EAN | 8003705117433 |







i
"" Today

| PURPOSE | КИСЕЛО МЛЯКО |
| POWER | 20 W |
| Brand | ARIETE |
| PURPOSE: | КИСЕЛО МЛЯКО |
| POWER: | 20 W |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.700 kg |
| EAN | 8003705117433 |