| POWER | 500 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-4416 |
| POWER: | 500 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.100 kg |
| EAN | 5202561597899 |






i
"" Today
| POWER | 500 W |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-4416 |
| POWER: | 500 W |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.100 kg |
| EAN | 5202561597899 |