| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-4416 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.100 kg |
| EAN | 5202561597899 |






i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-4416 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.100 kg |
| EAN | 5202561597899 |